Poetyckie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

logo_dkk_duze-kopia

Już w tę środę 14 grudnia 2016 r. o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne, cotygodniowe, spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki podczas, którego rozmawiać będziemy na temat twórczości wybranych poetów:

Wisławy Szymborskiej

Czesława Miłosza

Zbigniewa Herberta

Tadeusza Różewicza

Jarosława Iwaszkiewicza

przesłanie poety
– trudny język
Analiza twórczości poszczególnych autorów pozwoli porównać środki stylistyczne kompozycji utworów, przyjrzeć się stosowanym zabiegom poetyckim i odkryć zasady, którymi kierowali się w swojej twórczości wybrani na najbliższe spotkanie poeci.

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców do udziału w spotkaniach odbywającego się co środę o godzinie 17.00 Dyskusyjnego Klubu Książki. Przy filiżance gorącej kawy i w miłej atmosferze rozmawiamy o ostatnio przeczytanych przez nas książkach. Wymieniamy się poglądami i spostrzeżeniami.

Szanujemy każde zdanie i opinię. Nie rozmawiamy o bieżących kwestiach społeczno-politycznych.

Dzięki temu unikamy niepotrzebnych, nadmiernych emocji, gdy spotkania Klubu mają być dla Państwa miłym przeżyciem, które pozwoli na chwilę wytchnienia w krainie literatury.

Dzielimy się swoimi przemyśleniami podczas przyjaznej dyskusji. Często na naszych spotkaniach powracamy do zapomnianych autorów i staramy się odkryć ich na nowo. Często staje się to źródłem dużej satysfakcji.

Serdecznie zapraszamy