Skargi i wnioski

Sposoby przyjmowania skarg i wniosków

Skargi i wnioski kierowane do MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej rozpatrywane są zgodnie z przepisami:

Działu VIII Kodeksu postępowania administracyjnego - (ustawa z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego - tekst jednolity Dz . U. z 2000 r. Nr 98, poz. 1071 ze zmianami)

Przyjmowanie skarg i wniosków kierowanych do MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej należy do: dyrektora oraz upoważnionych pracowników MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej. 

Przyjęcia obywateli w sprawach skarg i wniosków dotyczących działalności MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej przez dyrektora oraz upoważnionych pracowników MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej odbywają się w wyznaczonych dniach i godzinach.

Harmonogram przyjęć sporządzony jest przez dyrektora MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej.

Przyjęcia przez dyrektora MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej odbywają się we wtorki w godzinach od 12.30 do 13.30.

Informacje o dniach i godzinach przyjęć w sprawach skarg i wniosków przez MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej są umieszczone w siedzibie MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej mieszczącej się przy ul. Błońskiej 50.

Wnioski i skargi są przyjmowane przez upoważnionych pracowników MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej codziennie w godzinach pracy:  

od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej. 

Skargi i wnioski powinny być składane w jednej z następujących form:

przesłanie pocztą na adres: 

MBP im. Poli Gojawiczyńskiej, ul. Błońska 50, 05-807 Podkowa Leśna,

przesłanie elektroniczne na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

złożone pisemnie upoważnionemu pracownikowi w siedzibie MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej w godzinach pracy tj. od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia MBP im. Poli Gojawiczyńskiej w Podkowie Leśnej.

Przyjmujący skargi i wnioski potwierdza złożenie skargi lub wniosku, jeżeli zażąda tego wnoszący.

Pisma zawierające skargi i wnioski muszą zawierać imię i nazwisko (nazwę) i adres zamieszkania (siedziby) wnoszącego skargę lub wniosek.

Wytworzył: Dorota Skotnicka
Data informacji: 2015-04-05 18:39:13
Opublikował: Dorota Skotnicka
Data publikacji: 2015-04-05 20:40:04
Odsłon: 1397
Dziennik zmian