grafika ilustracyjna książki źródło Pixabay

Wolontariusze w Bibliotece podkowiańskiej

grafika ilustracyjna źródło Pixabay
grafika ilustracyjna źródło Pixabay

Wolontariusze w Bibliotece podkowiańskiej,

ze względu na zmienione, a obowiązujące przez kilkadziesiąt miesięcy zalecenia dotyczące sposobu ochrony Czytelników przed nadmierną transmisją wirusa, możemy już  przystąpić, w celu zabezpieczenia zbiorów, do obłożenia  w folię kupowanych w tym okresie nowości wydawniczych czyli prawie 3 tysięcy książek. 

Z radością powitamy nowych – dorosłych – wolontariuszy, którzy pomogą nam w tej ciężkiej, także fizycznie – syzyfowej pracy, która wymaga staranności i jest niezwykle czasochłonna.

Oczywiście działania wolontariackie będą koordynowane w ten sposób, aby zapewnić wszystkim poczucie bezpieczeństwa, pozostające w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami. 

Mając w pamięci serdeczność i pomoc, jakiej udzielaliście nam Państwo w różnych wymagających zaangażowania wolontariackiego okolicznościach, jesteśmy przekonani, że stwierdzenie „razem lepiej” także w obecnych pandemicznych okolicznościach wpłynie pozytywnie na dobrostan Państwa i księgozbioru. Pozytywne myślenie, wzajemna serdeczność i uśmiech na co dzień czynią życie wspaniałym, mimo wszystko. Biblioteka podkowiańska pozostaje do  Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszam i do miłego zobaczenia

Dorota Skotnicka

Dyrektor
Miejskiej Biblioteki Publicznej
im. Poli Gojawiczyńskiej

Skip to content